Biz Kimiz ?

Buşudo Diesel; Konyada otomotiv yedek parça imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.

Üretim Halkamızın İçinde;

Dizel teknolojide kullanılan en yüksek teknoloji olan common rail enjektor geri dönüş plastikleri, çekvalfler, mazot pompası elcikleri, diesel tazyik sibopları, mazot pompası yedek parçaları, şim pulları ile diğer diesel otomotiv yedek parçaları yer almaktadır.
Firmamız;
Geçen zaman içinde müşterilerimizin diesel otomotiv yedek parça talep ihtiyaçlarını başarıyla karşılamıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara taşımayı hedeflemekteyiz.
Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur..

Misyonumuz;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

Vizyonumuz;

Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNMEK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİM KURUN.

BUŞUDO DİESEL

WhatsApp
Telefon